Magic Orchestra – 21.04.2018, godz. 17.00 – Warsaw Comic Con

Chociaż nie u nas w Teatrze Palladium, ale gorąco polecamy :

MAGIC ORCHESTRA

Magiczne dźwięki muzyki z gier video.

Life is Magic. Life is the Game…

Koncert muzyki z gier video  to unikalny projekt na polskim rynku muzycznym. W dwuczęściowym programie znajdą się utwory, które towarzyszą najbardziej rozpoznawalnym i kultowym grom video na świecie.

W koncercie m.in usłyszymy muzykę z gier :

Battlefield 1, The Elder Scrolls V: Skyrim, Civilization IV, VI, Minecraft,

Baldur’s Gate, Mafia, God of War, Overwatch, Killzone 2,3, Uncharted 3

Assasin’s Creed 3, Wiedźmin 2, Shadow Warrior 2.

Przez ostatnie  kilkadziesiąt lat  gry przeszły ogromną transformację. Od prostych form telewizyjnych na starych telewizorach czy pierwszych komputerach, które z charakterystycznym dźwiękiem ładowania gier z kaset magnetofonowych towarzyszyły nam w latach 80tych do pełnych rozmachu, gigantycznych przedsięwzięć z budżetami przekraczającymi sto i więcej milionów dolarów. Na dobre zyskały ogromną rzeszę graczy i stały się odrębną częścią kultury masowej.

Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Mistrzostwa świata e-sportu przyciągające ogromne zainteresowanie widzów,  wydawane osobno ścieżki dźwiękowe, którą piszą najwięksi kompozytorzy na świecie rozchodzą się w setkach tysięcy egzemplarzy. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się , inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.  

Czas na wyjątkowy, premierowy  koncert, który zostanie  zaprezentowany po raz pierwszy  podczas Warsaw Comic Con i Good Game Expo  już w sobotę, 21 kwietnia o godzinie 17.00 w Ptak Warsaw Expo. Przed ogólnopolską, jesienno – zimową  trasą koncertową w największych halach widowiskowych, będziecie mieli Państwo okazję być częścią tej muzycznej, magicznej przygody. 

Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy.

Bilety w sprzedaży od poniedziałku 19.02 na ebilet.pleventim.plbiletyna.plkupbilecik.plticketmaster.plbiletin.pl 

Miejsce koncertu : 

  • PTAK WARSAW EXPO 
    Wolica 114 D, 05-830 Nadarzyn
Hala D, wejście D8
 
Impreza towarzysząca Warsaw Comic Con i Good Game Expo

Serdecznie zapraszamy.


fb