4 ANTRAKT STAND-UP FESTIWAL 24-26.11.2017

To już 4 edycja Antrakt Stand-up Festiwalu! Jak co roku na naszej scenie zagoszczą najlepsi Komicy w Polsce. Najważniejszym elementem całego Festiwalu jest wieczór konkursowy, podczas którego zaprezentują się Komicy wytypowani podczas ogólnopolskich eliminacji. Ich zmagania oceniać będzie szanowne Jury wskazując zwycięzcę, który weźmie udział w 5 Gali Stand-up Comedy. Nie zabraknie oczywiście koncertów tematycznych, przygotowanych specjalnie na Antrakt Stand-up Festiwal. Jedyne takie święto stand-upu w Polsce! Nie można tego przegapić.

 

24.11.2017 – godz. 18:00 Konkurs 4 Antrakt Stand up Festiwal  – Klub Hybrydy, miejsca siedzące nienumerowane. Cena biletu 45zł

25.11.2017, godz. 18.00 LEJA SHOW – Teatr Palladium I strefa 55 zł, II strefa 45 zł

Po raz pierwszy w Polsce – prawdziwy Stand-up night show na żywo! Zapraszamy Państwa na Michał Leja Show. Jako, że jest to specjalna festiwalowa edycja programu to i goście będą wyjątkowi. Po raz pierwszy od wielu lat na scenie wspólnie ponownie pojawią się Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński i Abelard Giza, aby wspólnie powspominać czasy kiedy występowali jako Stand-up Bez Cenzury.  Ale to nie jedyny projekt, który pojawi się specjalnie z tej okazji na festiwalowej scenie. Drugim gościem Michała Leji będą Wiolka Walaszczyk, Karol Modzelewski, Jacek Stramik, Łukasz Lotek Lodkowski i Rafał Pacześ, którzy współtworzyli projekt Stand-up Time. Szykują się ciekawie rozmowy, wiele wspomnień oraz zakulisowych historii. A do tego wszystkiego nie zabraknie zabawnych monologów, eksperymentalnych komediowych segmentów czy niespodziewanych sytuacji. To po prostu trzeba zobaczyć!.

 

Prowadzący: Michał Leja

 

Goście:

Katarzyna Piasecka

Abelard Giza

Kacper Ruciński

 

Wiolka Walaszczyk

Karol Modzelewski

Jacek Stramik.

Łukasz Lotek Lodkowski

Rafał Pacześ

No i się doigrał. Człowiek, który jest wszędzie. W telewizji, w teatrze, na scenie stand-upowej, w teledyskach. Jednym słowem wszędzie! Tym razem trafia na piekielnie rozgrzany ruszt.

Rafał Rutkowski, aktor, komik,  Don Kichot – został wyzywany, przez swoich scenicznych kolegów, do tego nierównego pojedynku. Nie będzie miał lekko, tym bardziej że wokół jego postaci jest wiele ciekawych tematów do wyciągnięcia na światło dzienne przez roustujących, którymi będą:

Paweł Domagała

Abelarda Giza

Łukasz Lotek Lodkowski

Rafał Pacześ

Kacper Ruciński

A żeby było jeszcze ciekawiej to rolę prowadzącej obejmie, kobieta która nie odpuszcza – Katarzyna Piasecka.

Przyjdźcie i zobaczcie jak koledzy koledze zgotowali ten los!  

Teatr Palladium, I strefa 80zł, II strefa 70zł

26.11.2017 – godz. 19:30 – Gala Finałowa 4 Antrakt Stand up Festiwal – Teatr Palladium, I strefa 80zł, II strefa 70zł

 


fb