BOXALITY – 12,13.12, godz. 19.30

 

Spektakl taneczny „Boxality”

 

Strona spektaklu

www.boxality.com

 

Boxality

Zobacz wyjątkowy projekt BOXALITY, którego twórcą jest Agustin Egurrola. Taneczną opowieść o życiu bez ograniczeń. O poszukiwaniu wolności i swojej drogi wykraczającej poza wszystkie granice. Wyjątkowy pomysł, nieoczekiwane rozwiązania sceniczne oraz niesamowita muzyka Andrzeja Smolika, a przede wszystkim TANIEC w wykonaniu najlepszych tancerzy w Polsce to podstawowe atuty tego spektaklu.

Główna bohaterka przeprowadza nas przez świat emocji i rzeczywistych pragnień. Porzuca to co znane i bezpieczne i jak wierzy podąża w stronę szczęścia zabierając nas ze sobą.

Widzowie nie tylko będą świadkami tej historii ale staną się jej częścią. Zobacz nowy wymiar teatru tańca.

Obsada: Grupa Volt –Julia Adamczyk, Karolina Dziemieszkiewicz, Paulina Kubicka, Julia Żytko, Artur Golec, Tomasz Prządka, Bartek Kłecki, Marcin Mielczarczyk

Reżyseria i choreografia: Agustin Egurrola

Muzyka: Andrzej Smolik

Produkcja: Egurrola Dance Studio

Czas trwania przedstawienia: 70 min. (bez przerwy)

Ograniczenie wiekowe: powyżej 16 lat

 

TWÓRCY

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola – choreograf, tancerz, osobowość telewizyjna, juror najpopularniejszych programów tanecznych „Mam Talent” i ”You Can Dance-Po Prostu Tańcz”. Założyciel najlepszej sieci szkół tańca  Egurrola Dance Studio. Choreograf wyjątkowych międzynarodowych widowisk sportowych – od Ceremonii Otwarcia MŚ w piłce siatkowej po oprawę Ceremonii Otwarcia Finału Ligii Europy UEFA. Od lat współpracuje z gwiazdami polskiej i światowej sceny tworząc dla nich spektakularne show.  Twórca choreografii i oprawy tanecznej do ogromnej ilości przedsięwzięć artystycznych, filmowych i telewizyjnych, imprez rozrywkowych  oraz spektakli teatralnych.

Tym razem Agustin przygotował projekt wyjątkowy – oparty na własnym pomyśle i scenariuszu, wymykający się wszelkim schematom – spektakl BOXALITY.

Andrzej Smolik

Andrzej Smolik – Najbardziej uznany producent muzyczny w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów ( m.in.: Katarzyna Nosowska, Maria Peszek, Robert Gawliński, Krzysztof Krawczyk), wydaje swoje autorskie/producenckie płyty. Albumy sygnowane nazwiskiem SMOLIK cieszą się wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej. Muzyka Smolika to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową, sekcją dętą i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Smolik z wielkimi sukcesami produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych.

Tym razem jest autorem muzyki do wyjątkowego projektu, wymykającego się wszelkim schematom – spektaklu tanecznego BOXALITY.


fb