Zwycięzca Eurowizji, SALVADOR SOBRAL  po raz pierwszy odwiedzi Polskę! 13 maja 2017 roku podbił serca całej Europy wykonując utwór „Amar Pelos Dois” podczas 62 konkursu Eurowizji. Zdobył najwyższą ilość punktów w dotychczasowej historii całego festiwalu,  jednocześnie zapewniając po raz pierwszy zwycięstwo Portugalii. Teraz rusza w europejską trasę koncertową, podczas której odwiedzi także Polskę. 

 
Podczas kilkudniowego pobytu w naszym kraju Salvador Sobral odwiedzi Kraków, Katowice, Wrocław i Warszawę, gdzie zaprezentuje m.in. materiał ze swojej pierwszej płyty „Excuse me”. Wraz z najlepszymi portugalskimi muzykami Salvador zabierze nas w muzyczną podróż rozpoczynając od jazzowego feelingu, poprzez wpływy bossa-novy, aż do melodyjnych dźwięków Ameryki Łacińskiej. A to wszystko połączone będzie zniewalającą barwą jego głosu. 
Salvador Sobral swoją ekstremalną ekspresją zamienia każdy występ w unikalną interpretację, która jeszcze bardziej zatapia nasze serca i pozwala oddać się przyjemności udziału w tej niesamowitej podróży. Jego delikatność, naturalna muzykalność oraz poszanowanie dla historii muzyki w pełni przekładają się na szczerość, którą przekazuje w swojej muzyce. Już w kwietniu 2019 roku będzie można osobiście przekonać się o jego geniuszu muzycznym podczas 4 koncertów jakie muzyk zagra w naszym kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej. 
 
Media o Salvadorze Sobral:
 
The Telegraph „Portugalia wygrywa Eurowizję, z piosenką, która coś znaczy.”
 
Le Parisien „Jego emocje zatapiają nasze serca.”
 
ABC „Ekstremalna ekspresja wokalisty zamienia każdy występ w unikalną interpretację.”
 
El País „Sobral to muzyka. Nie ma nic wspólnego ze spektaklem lub kampanią medialną.”

Terminarz polskiej trasy koncertowej:

4.04.2019 – Kraków
Klub Studio
ul. Witolda Budryka 4
Godzina koncertu: 19:00

6.04.2019 – Katowice
NOSPR Katowice
plac Wojciecha Kilara 1
Godzina koncertu: 19:00

7.04.2019 – Wrocław
Narodowe Forum Muzyki
plac Wolności 1
Godzina koncertu 19:30

8.04.2019 – Warszawa
COS Torwar
ul. Łazienkowska 6A
Godzina koncertu 19:00


Organizatorem trasy jest:

Stage Production
www.stageproduction.pl

Polecamy