NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE

ZAREZERWUJ BILETY W SEZONIE 2019 / 2020

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2019-10-06
niedziela
NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE

11:00

KUP BILET

2019-10-07
poniedziałek
NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE

(specjalna oferta dla szkół i przedszkoli)

10:00

KUP BILET

Najpiękniejsze Bajki Baletowe to spektakl, który przenosi widza do roztańczonego i kolorowego świata baśni i baletu.

Spotkacie się na żywo z ulubionymi postaciami tańca znanymi z książek, filmów i opowieści. Która bajka jest najpiękniejsza? Sami to ocenicie z bliska: zobaczycie, usłyszycie i dotkniecie. Czyli najpiękniejsze  bajki baletowe w trzech wymiarach.

A co zobaczycie?  Będzie balet: Śpiąca Królewna, Dziadek do Orzechów, Jezioro Łabędzie, Czerwony Kapturek i wiele innych ulubionych postaci. Ale to niespodzianka. Niezwykła muzyka Piotra Czajkowskiego, Sergiusza Prokofiewa oraz przepiękne kostiumy zapierające dech  oczarują Was i poczujecie się jakbyście byli w tej bajce i wraz z Waszymi ukochanymi bohaterami.

A po spektaklu. Wielka niespodzianka. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będziecie mogli przyjrzeć się Odetcie lub księżniczce Aurorze z bardzo bliska, porozmawiać lub zrobić z nimi zdjęcia oraz zdobyć autografy ulubionych bohaterów.
A może ktoś z Was zakocha się w tańcu i będzie chciał  zacząć tańczyć.  Sami zapytacie swoich bohaterów z bajki jak rozpocząć przygodę z tańcem i baletem.

Zdjęcia ze spektaklu:

fot.Jacek Łagowski

 

 

PATRON MEDIALNY SPEKTAKLI DLA DZIECI :

qlturka

 

 

Polecamy