Kontakt

TEATR PALLADIUM
Ul. Złota 9
00-019 Warszawa

Teatr położony jest w samym Centrum Warszawy tuż obok Klubu Hybrydy i Galerii Centrum. Idealny dojazd zapewnia 14 linii autobusowych, linia metra ( stacja METRO CENTRUM ) oraz 4 duże parkingi.

Kasa biletowa Teatru Palladium , Warszawa, ul. Złota 9, 00-019 Warszawa
czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12.00-19.00 z przerwą  w godz. 16.00-16.20 oraz zawsze na godzinę przed każdym spektaklem, aż do jego rozpoczęcia.

Numer telefonu do kasy biletowej i działu rezerwacji –  22 827 70 49

Wybierając opcję Kup Bilet na stronie Teatru, po dokonaniu wyboru spektaklu, daty oraz miejsc zostają Państwo automatycznie poproszeni o dokonanie płatności wybierając uprzednio rodzaj banku, w którym posiadają Państwo konto.

Jeśli preferują Państwo płatność gotówką, lub kartą w kasie Teatru prosimy o nie wybieranie opcji Kup Bilet. W tym przypadku prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny w celu rezerwacji.

 Po rezerwacji telefonicznej, oraz mailowej mają Państwo możliwość dokonania przelewu za zakupione bilety, już bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego.

Prosimy osoby , które zakupiły bilety on-line na naszej stronie internetowej , aby przy odbiorze biletów w kasie miały ze sobą wydrukowane potwierdzenie zakupu biletów. Prosimy o uważne sprawdzenie wyboru miejsc przed ich zakupem.

 

 

 

Osoby spóźnione na spektakl będą wpuszczane na widownię na wolne miejsca na parterze lub balkonie, aby nie przeszkadzać pozostałym widzom. Po przerwie będą mogły zająć swoje miejsca.

Kasa Biletowa : kasa@teatrpalladium.com 

Rezerwacja biletów grupowych : rezerwacja@teatrpalladium.com 

Biuro Teatru : biuro@teatrpalladium.com 

Dział Promocji / Biuro Organizacji Widowni :

Katarzyna Wojtas teatr@teatrpalladium.com  

DANE DO PRZELEWÓW ZA ZAKUPIONE BILETY:

 

Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

„Universitatis Varsoviensis”

Ul. Żwirki i Wigury 99a

02-089 Warszawa

NIP 526-00-21-527

Konto bankowe: Bank Millennium 81 1160 2202 0000 0000 6394 5141

 

W tytule przelewu prosimy wpisać :

* Tytuł i datę spektaklu

* Jeśli konto bankowe zarejestrowane jest na inne nazwisko, niż nazwisko osoby, która rezerwowała bilety, prosimy w tytule przelewu wpisać również nazwisko osoby rezerwującej bilety.

 

W kasie biletowej Teatru Palladium możecie Państwo zakupić również bilety na koncerty organizowane w Palladium, w Proximie i Hrybrydach.

 

Dyrekcja Teatru Palladium zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.

 

SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE:

 

www.ebilet.pl , www.eventim.pl , www.biletynakabarety.pl , www.biletyna.plwww.kupbilecik.pl

 

 

Bilety są również dostępne w salonach sieci EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN, HALI WOLA, oraz w Bileterii w TICKET CLUB (Traffic Club, ul.Bracka 25, Warszawa)

 

Punkt Sprzedaży eBilet
ul. Okopowa 47, Warszawa
czynne w godzinach 9:00-18:00

Centralny Punkt Dystrybucji Biletów eBilet
Hol Główny PKiN, Plac Defilad 1( wejście od ul. Marszałkowskiej), Warszawa
czynne w godzinach 11:30-19:30

 

Prosimy osoby , które zakupiły bilety on-line , aby przy odbiorze biletów w kasie miały ze sobą wydrukowane potwierdzenie zakupu biletów.

 

 

 

 


fb