Kontakt

TEATR PALLADIUM
Ul. Złota 9
00-019 Warszawa

Teatr położony jest w samym Centrum Warszawy tuż obok Klubu Hybrydy i Galerii Centrum. Idealny dojazd zapewnia 14 linii autobusowych, linia metra ( stacja METRO CENTRUM ) oraz 4 duże parkingi.

DANE KONTAKTOWE

Kasa Biletowa : kasa@teatrpalladium.com
Rezerwacja biletów grupowych : rezerwacja@teatrpalladium.com
Numer telefonu kasy biletowej i działu rezerwacji: 022 827 70 49
Biuro Teatru : biuro@teatrpalladium.com

Dział Promocji: Katarzyna Wojtas

teatr@teatrpalladium.com , katarzyna.wojtas@stageproduction.pl

DANE DO PRZELEWU

Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu WarszawskiegoUniversitatis Varsoviensis”

Ul. Żwirki i Wigury 99a

02-089 Warszawa

NIP 526-00-21-527

 

Konto bankowe: Bank Millennium 81 1160 2202 0000 0000 6394 5141

W tytule przelewu prosimy wpisać:

* Tytuł i datę spektaklu

* Jeśli konto bankowe zarejestrowane jest na inne nazwisko, niż nazwisko osoby, która rezerwowała bilety, prosimy w tytule przelewu wpisać  nazwisko osoby rezerwującej bilety.

INFORMACJE O REZERWACACH I ZAKUPACH BILETÓW

Kasa Teatru Palladium czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12.00 – 19.00 z przerwą w godzinach 16.00-16.20. W dniach, w których wydarzenia odbywają się o poranku (spektakle dla dzieci), lub później niż o 19.00 (koncerty) godziny pracy są wydłużone. W kasie biletowej Teatru Palladium można  zakupić bilety na koncerty organizowane w klubach: Palladium, Proxima i Hybrydy.

Kasa Teatru Palladium akceptuje karty płatnicze oraz przelewy bankowe. Rezerwacje mailowe realizowane są w godzinach pracy kasy Teatru. Widzowie dokonujący rezerwacji mailowej, lub telefonicznej zobowiązani są do opłacenia biletów w wyznaczonym terminie. Po upływie terminu bilety wracają do ponownej sprzedaży. Po rezerwacji telefonicznej, oraz mailowej mają Państwo możliwość dokonania przelewu za zakupione bilety, już bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego. Dyrekcja Teatru Palladium zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.

Teatr Palladium prowadzi sprzedaż biletów online. Zakup odbywa się przy użyciu opcji Kup Bilet. Jeśli preferują Państwo płatność gotówką, lub kartą płatniczą w kasie Teatru prosimy o nie wybieranie opcji Kup Bilet. Prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny w celu rezerwacji.

Zwroty biletów * 

Teatr Palladium nie przyjmuje zwrotów zakupionych biletów.

Możliwe jest pozostawienie biletów w kasie do powtórnej sprzedaży, jednak bez gwarancji ich odsprzedania. *  W przypadku odwołania spektaklu pieniądze będą zwrócone w kasie Teatru za okazaniem biletów wraz z paragonem fiskalnym. Możliwy jest zwrot należności w formie przelewu.

Faktury VAT

Faktura VAT może być wystawiona przy zakupie biletów w kasie Teatru. W przypadku płatności przelewem faktura wystawiona będzie po zaksięgowaniu należności, jeśli widz uprzednio dostarczył dane do faktury, lub też przy odbiorze biletów. Warunkiem wystawienia faktury jest posiadanie paragonu fiskalnego.

INTERNETOWA SPRZEDAŻ BILETÓW

Zakup online poprzez stronę internetową Teatru Palladium: www.teatrpalladium.com

Wybierając opcję Kup Bilet na stronie Teatru, po dokonaniu wyboru spektaklu, daty oraz miejsc zostają Państwo automatycznie poproszeni o dokonanie płatności wybierając uprzednio rodzaj banku, w którym posiadają Państwo konto.

Prosimy o uważne sprawdzenie wyboru miejsc przed ich zakupem.

 

Zakup online w serwisach biletowych:

 

 

 

 

 

Bilety są również dostępne w salonach sieci Empik, Media Markt, Saturn, Hali Wola

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po Teatrze Palladium.

 

 

Informujemy, że otrzymaliśmy wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19.