Repertuar

 

Szanowni Państwo, kasa biletowa teatru jest czynna codziennie w godz. od 12.00 do 19.00 oraz zawsze na godzinę przed każdym spektaklem, ul. Złota 9, numer telefonu : 22 827 70 49. Numer telefonu do Biura Obsługi Widzów – 666 328 869 , czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Jednocześnie przypominamy, że mogą Państwo kupić i zarezerwować bilety również na naszej stronie internetowej oraz na www.ebilet.pl, www.eventim.pl , www.biletyna.pl , www.kupbilecik.pl

 

SEZON TEATRALNY 2013/2014
 
REPERTUAR WRZESIEŃ 2014
1.09 Poniedziałek      
2.09 Wtorek      
3.09 Środa      
4.09 Czwartek      
5.09 Piątek      
6.09 Sobota      
7.09 Niedziela      
8.09 Poniedziałek      
9.09 Wtorek      
10.09 Środa      
11.09 Czwartek      
12.09 Piątek      
13.09 Sobota      
14.09 Niedziela  Kabaret Ani Mru Mru - nowy program  18.00  btn-kup-bilet 
15.09 Poniedziałek      
16.09 Wtorek      
17.09 Środa      
18.09 Czwartek      
19.09 Piątek  Małżeński Rajd Dakar 19.30  btn-kup-bilet
20.09 Sobota      
21.09 Niedziela      
22.09 Poniedziałek      
23.09 Wtorek      
24.09 Środa      
25.09 Czwartek      
26.09 Piątek      
27.09 Sobota Édith i Marlene   19.00  btn-kup-bilet
28.09 Niedziela Édith i Marlene   19.00  btn-kup-bilet 
29.09 Poniedziałek      
30.09 Wtorek  Więzi Rodzinne 19.30  btn-kup-bilet
REPERTUAR PAŹDZIERNIK 2014
1.10 Środa      
2.10 Czwartek      
3.10 Piątek      
4.10 Sobota      
5.10 Niedziela      
6.10 Poniedziałek Taneczna Podróż dookoła Świata (oferta dla szkół i przedszkoli)  10.00  btn-kup-bilet 
7.10 Wtorek Projekt Sofokles – Król Edyp. Antygona 9.00, 12.00   
8.10 Środa      
9.10 Czwartek      
10.10 Piątek  Fismoll – koncert 20.00  btn-kup-bilet 
11.10 Sobota  Sex Guru 19.00  btn-kup-bilet 
12.10 Niedziela  Kabaret Smile – premiera nowego programu 18.00 btn-kup-bilet
13.10 Poniedziałek      
14.10 Wtorek      
15.10 Środa      
16.10 Czwartek

Ania z Zielonego Wzgórza

Miłość z dostawą do domu 

9.00, 12.00

19.30 

 

btn-kup-bilet

17.10 Piątek      
18.10 Sobota

Najpiękniejsze Bajki Baletowe

Antrakt Stand up Festiwal – konkurs – klub Hybrydy

Antrakt Stand up Festiwal - Roast Tomasza Jachimka  

11.00

17.00

20.30 

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet 

19.10 Niedziela

 Taneczna Podróż dookoła Świata

Antrakt Stand up Festiwal - Gala Finałowa  

Antrakt Stand up Festiwal - Gala Finałowa  

11.00

17.00

20.30

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet 

20.10 Poniedziałek      
21.10 Wtorek  Romeo i Julia 9.00, 12.00   
22.10 Środa      
23.10 Czwartek      
24.10 Piątek      
25.10 Sobota      
26.10 Niedziela

Księżniczka Szeherezada i Piraci

Randka w ciemno, na dwie pary  

11.00

18.00 

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet

27.10 Poniedziałek  Księżniczka Szeherezada i Piraci (oferta dla szkół i przedszkoli) 10.00 btn-kup-bilet
28.10 Wtorek      
29.10 Środa  Impro Skład 19.30  btn-kup-bilet
30.10 Czwartek      
31.10 Piątek      
REPERTUAR LISTOPAD 2014
1.11 Sobota      
2.11 Niedziela      
3.11 Poniedziałek      
4.11 Wtorek      
5.11 Środa      
6.11 Czwartek      
7.11 Piątek      
8.11 Sobota      
9.11 Niedziela Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka  17.00  btn-kup-bilet 
10.11 Poniedziałek      
11.11 Wtorek      
12.11 Środa  koncert Piotra Bukartyka z zespołem 19.30  btn-kup-bilet
13.11 Czwartek      
14.11 Piątek      
15.11 Sobota      
16.11 Niedziela

Balet JEZIORO ŁABĘDZIE

Kabaret Łowcy.B WARSZAWSKA PREMIERA NOWEGO PROGRAMU

11.00

18.00

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet 

17.11 Poniedziałek      
18.11 Wtorek      
19.11 Środa      
20.11 Czwartek  Dziady 9.00, 12.00   
21.11 Piątek      
22.11 Sobota      
23.11 Niedziela

 Balet Kopciuszek

ANDROPAUZA 2 – ostatni raz !!!

11.00 

18.00

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet 

24.11 Poniedziałek  Balet Kopciuszek   (oferta dla szkół i przedszkoli) 10.00 btn-kup-bilet
25.11 Wtorek      
26.11 Środa  Małżeński Rajd Dakar 19.30  btn-kup-bilet 
27.11 Czwartek  BOKKA – koncert 20.00  btn-kup-bilet
28.11 Piątek      
29.11 Sobota      
30.11 Niedziela      
REPERTUAR GRUDZIEŃ 2014
1.12 Poniedziałek      
2.12 Wtorek      
3.12 Środa  Sex Guru 19.30  btn-kup-bilet 
4.12 Czwartek

Szatan z VII klasy

Kabaret Młodych Panów  

9.00, 12.00

19.30

 

btn-kup-bilet

5.12 Piątek      
6.12 Sobota      
7.12 Niedziela  Dziadek do orzechów 11.00  btn-kup-bilet 
8.12 Poniedziałek      
9.12 Wtorek      
10.12 Środa      
11.12 Czwartek      
12.12 Piątek      
13.12 Sobota      
14.12 Niedziela  Kabaret HRABI

17.00

20.00 

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet 

15.12 Poniedziałek      
16.12 Wtorek      
17.12 Środa      
18.12 Czwartek Marcin Daniec – nowy program  20.30  btn-kup-bilet 
19.12 Piątek      
20.12 Sobota      
21.12 Niedziela      
22.12 Poniedziałek      
23.12 Wtorek      
24.12 Środa      
25.12 Czwartek      
26.12 Piątek      
27.12 Sobota      
28.12 Niedziela      
29.12 Poniedziałek      
30.12 Wtorek      
31.12 Środa  THE BEST OF KABARET LIMO - ostatnie dwa występy w historii !!!

18.00

22.00

btn-kup-bilet

btn-kup-bilet 

 
Dyrekcja Teatru Palladium zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.

Wybierając opcję Kup Bilet na stronie Teatru, po dokonaniu wyboru spektaklu, daty oraz miejsc, zostają Państwo automatycznie poproszeni o dokonanie płatności, wybierając uprzednio rodzaj banku, w którym posiadają Państwo konto.

Jeśli preferują Państwo płatność gotówką, lub kartą w kasie Teatru, prosimy o niewybieranie opcji Kup Bilet. W tym przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu rezerwacji.

Po rezerwacji telefonicznej lub mailowej mają Państwo możliwość dokonania opłaty przelewem za zarezerwowane bilety, już bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego.