Balet Kopciuszek – 30.09, godz. 11.00, 1.10, godz. 10.00, 14.01, godz. 10.00, 20.01, godz. 11.00, 14.00, 11.06, godz. 10.00

 https://www.youtube.com/watch?v=b1rWE1qUkp0

 

 

„Kopciuszek” bajka baletowa z muzyką Sergieja Prokofiewa. Spektakl skierowany jest głównie dla najmłodszych widzów jako propozycja teatralna dla całej rodziny, zachwyca i wzrusza do łez dzieci i dorosłych.

 

Opowieść o ,,Kopciuszku’’ czytana jest z Wielkiej Księgi przez wróżkę tancerkę, która przenosi widza w świat teatru i tańca.

…za górami za lasami…
…dawno dawno temu w królestwie Króla Ćwieczka…
…Siostry Kopciuszka biegły na bal, zasapane z poplątanymi włosami i dziurą w bucie…

 

Uczucia i przeżycia bohaterów wyrażone są językiem ruchu, który w szczególny sposób potrafi wyrazić nawet najgłębsze ludzkie emocje. Dopełnieniem przedstawienia są piękne neobarokowe kostiumy.

 

 

,,Kopciuszek” nagradzany jest brawami już w trakcie trwania spektaklu ! Po spektaklu przewidziane jest spotkanie z tancerzami, podczas którego każdy chętny będzie mógł zadać pytanie artystom, z bliska zobaczyć kostiumy, baletki, pointy, zapytać o to co go najbardziej interesuje, zrobić pamiątkową fotografię z artystami.

Dla najmłodszych widzów w teatrze są dostępne poduchy na siedzenia :)

autor zdjęć : Olga Rainka

 

 

PATRON MEDIALNY SPEKTAKLI DLA DZIECI :


 

Ceny biletów

  • 48 zł - I strefa, 44 zł – II strefa w sobotę i w niedzielę, OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI : od poniedziałku do piątku 43 zł – I strefa , 39 zł – II strefa. Opiekunowie grup - gratis.

Czas trwania

  • 60 minut + 15 minut spotkanie z artystami

Reżyseria

  • Anna Davies

Muzyka

  • Siergiej Prokofiew

Choreografia

  • Anna Davies

fb