CZARODZIEJ – magiczny spektakl familijny

ZAREZERWUJ BILETY W SEZONIE 2021 / 2022

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2021-10-11
poniedziałek
CZARODZIEJ – magiczny spektakl familijny

specjalna cena dla szkół i przedszkoli

10:00

KUP BILET

2021-12-12
niedziela
CZARODZIEJ – magiczny spektakl familijny

11:00

KUP BILET

2021-12-13
poniedziałek
CZARODZIEJ – magiczny spektakl familijny

specjalna cena dla szkół i przedszkoli

10:00

KUP BILET

W nowym sezonie 2019/2020 do obsady Czarodzieja dołączyły Dominika Łysakowska oraz Katarzyna Walczak. 

ZAPRASZAMY NA FB CZARODZIEJA :)

ZOBACZ OFICJALNY TRAILER CZARODZIEJA :)

Screenshot_2015-05-31-07-08-17

„PIĘKNE, WZRUSZAJĄCE, CZARODZIEJSKIE PRZEDSTAWIENIE”

                                                                         Krzysztof Stelmaszyk

„MNÓSTWO MAGII I POZYTYWNEJ ENERGII, WARTO WIERZYĆ W SWOJE MARZENIA”

                                                                                                                             Maciej Pol

„FANTASTYCZNY, OLŚNIEWAJĄCY! GORĄCO POLECAM”

                                                                              Tomasz Kot

 

„TEN SPEKTAKL TRZEBA PO PROSTU ZOBACZYĆ !!!”

                                                                Teatr i Dziecko

Iluzjonista Tomasz Jusza napisał na swoim oficjalnym profilu na facebooku taki komentarz naszego spektaklu:

,,Pamiętacie, jak pisałem o tym, że wybieram się na spektakl „Czarodziej” do Warszawy? Właśnie z niej wróciłem, pełen pozytywnych wrażeń, oczarowany bajkową magią spektaklu w reżyserii Wojtka Rotowskiego. 
Na deskach Teatru Palladium zagościło to, co w iluzji scenicznej jest najpiękniejsze – emocje – wywołane pięknymi efektami iluzjii wspartej znakomitą grą świateł, dźwięku, efektów specjalnych i video-mappingu.
Jako osoba, która na co dzień staje po tej drugiej stronie lustra, wiem jak bardzo zmienia się odbiór efektów iluzji, gdy jest możliwość zaprezentowania ich w odpowiedniej aranżacji, z odpowiednim światłem, muzyką, tłem za plecami. Wojtek i jego partnerzy na scenie – Julia Pasiorowska, Ada Gostkowska i Julian Waglewski – wspaniale wykorzystali te możliwości. Nie tylko do czarów, ale również do wspaniałych akrobacji, żonglerki, śpiewu czy gry aktorskiej. Żałuję tylko, że moje pendolino tak szybko odjeżdżało – nie miałem okazji na spokojnie porozmawiać z artystami, skończyło się więc na szybkim uścisku dłoni w foyer.
Polecam wszystkim ten spektakl, bo naprawdę warto wierzyć w magię…magię sceny i życia.”

 

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa,  jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

  

 

 

 

 

 

 

OBSADA :

WOJTEK ROTOWSKI  – Czarodziej

Wojtek Rotowski_m

Wojtek Rotowski_1__m

Związany z iluzją od 2006 roku. Członek Krajowego Klubu Iluzjonistów oraz dyplomowany iluzjonista (ZASP). Konsultant iluzji scenicznej i efektów specjalnych do wielu przedstawień teatralnych w całej Polsce m.in. ,,Wiśniowy Sad” i ,,Jak zostałam wiedźmą” reż. A. Glińska w teatrze Studio, ,,Aladyn Jr.” reż. W. Kępczyński w teatrze Roma, ,,Mistrz i Małgorzata” reż. A. Tyszkiewicz w teatrze im. J. Osterwy w Lublinie czy ,,Świat Bastiana” reż. T. Kurpias w teatrze Rampa. Jest twórcą wyjątkowych efektów iluzjonistycznych, łączonych z pirotechniką sceniczną a jego pokazy pozostawiają na długo niezapomniane wrażenia, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Aktor telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Znany z ról w serialach telewizyjnych ,,Do Dzwonka“ (Mati), ,,Na Wspólnej“ (Jarek) czy ,,Prosto w Serce“ (Kuba). Zagrał wiele głównych ról w wielkich polskich produkcjach teatralnych, takich jak Aladyn Jr. (Aladyn) i Akademia Pana Kleksa (Adaś Niezgódka) w Teatrze Muzycznym Roma czy Piotruś Pan (Piotruś) w teatrze Capitol. Studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku reżyserii, uczęszczał do szkoły cyrkowej oraz jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie saksofonu. Przedstawienie ,,Czarodziej” jego autorstwa jest pierwszym w Polsce fabularnym spektaklem iluzji. Prowadzi również sklep z rekwizytami dla iluzjonistów i jest właścicielem firmy Magic Crew, tworzącej niezwykłe pokazy iluzjonistyczne, pirotechniczne i cyrkowe.

Więcej informacji: www.magiccrew.pl


KATARZYNA WALCZAK – Mama

Aktorka i wokalistka. Absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni.
Po zakończeniu edukacji związana z gdyńskim Teatrem Muzycznym, gdzie grała m.in. w HairChicago12 ławekJesus Christ Superstar czy Roxi Bar (pierwsza nagroda konkursu Teatrów Ogródkowych, Warszawa 2004)
Wielokrotnie występowała na zagranicznych scenach w przedstawieniach i koncertach.  
W 2005 roku spektaklem Romana Polańskiego Taniec Wampirów i rolą Magdy, rozpoczęła wieloletnią współpracę z Teatrem Roma w Warszawie. Album z Tańca Wampirów z jej udziałem zdobył status platynowej płyty w kategorii muzyka poważna popularna. 
W Teatrze Roma występowała jako Fantyna w Les Miserables, Madame Giry w Upiorze w Operze, Dora Bailey/Miss Dinsmore w Deszczowej Piosence oraz w zespole aktorskim spektaklu Mamma Mia.
Ważne role w jej karierze musicalowej to także Maureen Johnson w Rent– granym w Operze na Zamku w Szczecinie czy Lucy Barker w Sweeney Toddzie chorzowskiego Teatru Rozrywki. 
Współpracowała ze stołecznym Teatrem Rampa przy Kobietach na skraju załamania nerwowego oraz Operą i Filharmonia Podlaską przy przedstawieniu Prosimy nie wyrywać foteli, czyli krótka historia muzyki rozrywkowej
Od dwóch lat związana z Teatrem Syrena, gdzie można ją zobaczyć w Czarownicach z Eastwick (Gina Marino), Rock of Ages (Constance), Rodzina Addamsów (Alice Beineke) oraz next to normal, w którym wciela się w postać Diany Goodman. 
Obecnie pracuje nad kolejną premierą Teatru Syrena  Kapitan Żbik i żółty saturator autorstwa i w reżyserii Wojciecha Kościelniaka.
Pasjonatka podróży, niebanalnych osobowości i ludzkich historii.
W 2011 roku wzięła udział w konkursie Eurowizji reprezentując San Marino u boku artystki Senhit. 

ADA GOSTKOWSKA  –  Mama

SONY DSCAktorka, muzyk, lektorka. Laureatka wielu nagród na licznych festiwalach piosenki przyznawanych  w większości za jej własne kompozycje. Zadebiutowała  główną rolą w musicalu  A.L. Webbera i T.Rice „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze”  jeszcze jako studentka  w Studium Wokalno –Aktorskim im.  Danuty Baduszkowej przy   Teatrze Muzycznym w Gdyni. Po obronie dyplomu wyjechała do Toronto, gdzie w Kanadzie zadebiutowała w przedstawieniu pt. “Piosenki z Kabaretu Starszych Panów” z błogosławieństwem samego Mistrza Jeremiego Przybory w Salonie Muzyki i Poezji Polsko-Kanadyjskiego Towarzystwa Muzycznego pod kierownictwem Marii Nowotarskiej . Następnym przedstawieniem było “Wyszłam i nie wróciłam” grane w Toronto i Montrealu, a roczny pobyt za oceanem uwieńczyła recitalem w Canada’s Wonderland. Powrót do kraju zaowocował współpracą m.in. z Teatrem Syrena w Warszawie, gdzie wystąpiła w kilku spektaklach oraz Teatrem Capitol, gdzie wystąpiła w przedstawieniu „Piosenki w starym kinie” w reż. Andrzeja Rozhina. Warto również wspomnieć prowadzony przez nią program STARTER w muzycznej stacji ATOMIC TV, z czasem przekształconej w MTV Polska, w której to z kolei redagowała i czytała program NON STOP HITS . W 2002 roku powstał spektakl z jej udziałem oparty na twórczości Agnieszki Osieckiej pt. “Nic nie zastąpi mi piosenki” w reż. Romany Próchnickiej, z udziałem Marii Nowotarskiej. Prapremiera polska odbyła się w “Piwnicy Moliere” Artura Dziurmana w Krakowie, premiera warszawska odbyła się na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego Roma, a w październiku 2002 roku w Toronto. Spektakl grany był kilkadziesiąt razy w Polsce i Zagranicą (tournee po Kanadzie, Szwajcarii). Jest jedną z najbardziej cenionych polskich lektorek.  Obecnie czyta filmy w  m.in.  Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Food Network,  Zone Reality, Zone Romantica, Zone Club, TLC, Da Vinci Learning, VH1, ViaSat i Travel Channel, BBC Earth czy Platformy N.  Jest również głosem Radia Bajka , stacji radiowej dla dzieci. Nagrywa audiobooki, szkolenia e-learningowe dla wielu czołowych firm polskich i zagranicznych, zapowiedzi telefoniczne dla firm, audiodeskrypcje do filmów, reklamy telewizyjne i radiowe oraz proma i trailery do stacji telewizyjnych.  Prowadzi  jako gospodarz wiele  imprez charytatywnych oraz firmowych. W 2007 roku ukazała się jej płyta  pt.   DWA SERCA   z jej własnymi  kompozycjami oraz  interpretacjami  utworów  Agnieszki Osieckiej, z gościnnym udziałem  Krzysztofa Kolbergera i  Macieja  Wilka. Z Krzysztofem Kolbergerem wiele razy występowała w autorskich przedstawieniach poetycko-muzycznych w całej Polsce.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na  oficjalną stronę Ady:

www.adagostkowska.pl


DOMINIKA ŁYSAKOWSKA  – Julia

Z wyróżnieniem skończyła Pierwszy Stopień Państwowej szkoły Muzycznej im,Grażyny Bacewicz w klasie gitary.
Od najmłodszych lat interesuje ją taniec,śpiew oraz aktorstwo.
Jej największą pasją jest MUSICAL.
Od czterech lat jest artystką Warsztatowej Akademii Musicalowej gdzie rozwija swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów.
Wzięła udział :
-trzykrotnie w trasie koncertowej z Krainą Kinder Niespodzianki 
-w spektaklu musicalowym “Fair Play” zrealizowanym na potrzeby kampanii “gram Fair Play”. 
-koncertach musicalowych organizowanych przez Akademię.
Bierze udział w licznych konkursach wokalnych między innymi dwukrotnie w konkursie piosenki angielskiej organizowanej przez Meridian Polska gdzie zajęła drugie miejsce, turniejach tanecznych z zespołem tańca jazzowego w którym od kilku lat trenuje i odnosi duże sukcesy .
Scena to jej żywioł. 

 


Julian Waglewski_2 JULIAN WAGLEWSKI – Pajac

Julian Waglewski jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Ukończył ją ze specjalizacją gimnastyczną na rekwizycie german wheel. Swoje umiejętności na kole prezentował w półfinałach VII edycji programu Mam Talent. Zaczynał od parkouru, żonglerki i tańca z ogniem. Z czasem, poprzez szkoły oraz warsztaty, rozwijał umiejętności kuglarskie, kaskaderskie i pantomimiczne. Jest również absolwentem Szkoły Kaskaderów Filmowych. Angażuje się w liczne projekty, występy i spektakle, wszędzie tam gdzie może używać swoich niecodziennych umiejętności.


 

REALIZATORZY :

scenariusz i reżyseria – WOJTEK ROTOWSKI 

scenografia – MAREK CHOWANIEC

kostiumy – ANNA WAŚ

muzyka – WOJTEK KOSTRZEWA 

choreografia – ANNA WUJKOWSKA

animacje – RYSZARD ROGOCKI

efekty kaskaderskie – TOMASZ LIPSKI 

efekty pirotechniczne – ANDRZEJ BANACH

asystent scenografa – KATARZYNA SIKORA

reżyseria i realizacja światła – CEZARY WROCEŃSKI

realizacja światła – BARTEK KACZALSKI

kierownik produkcji – MAREK DYLEWSKI

inspicjent – ANNA DYLEWSKA

drugi kaskader – JANUSZ MAZURKIEWICZ

make-up Czarodzieja, Julii i Pajaca – WIOLETA SALIWON

make-up Mamy  – JOANNA RYDZYŃSKA 

ekipa ALIEN FX –  MANUELA BALK & DENIS  NIKOLAYENIA

realizacja multimediów – KRZYSZTOF PALCZEWSKI

realizacja muzyczna – WOJTEK KOSTRZEWA, JANUSZ SZEWCZUK, PAWEŁ KACPRZYCKI, TOMEK WOŹNICKI

asystent Wojtka Kostrzewy – TOMEK WOŹNICKI

kierownik  techniczny – TOMASZ KOWALSKI

ekipa techniczna – MAREK i ŁUKASZ PRZĄDAK, DAWID WOJTECKI 

realizacja trailera – KASPER KĘDZIERSKI

grafika spektaklu  – KACPER PIĄTKOWSKI www.brandybrand.pl

zdjęcia – MARCIN RUNOWSKI

modelator – MAREK BORKOWSKI

prace stolarskie – JAN KULAWIUK

szewc – MARIUSZ SZYMONIAK

zaopatrzenie – ADAM BALCERZAK

ślusarz – MIECZYSŁAW SZYMONIAK

uszycie maskotki Czarodzieja – BARBARA LENDZION

uszycie kostiumów Pajaca i Czarodzieja – MIROSŁAW BRZÓZKA

nakrycia głowy dla Pajaca i Czarodzieja – IWONA JARMUŻEK

fryzura Mamy – SYLWIA SKRZYPCZAK – POPOWSKA

montaż i wykonanie konstrukcji do lotu i lewitacji – inż. WŁODZIMIERZ  MATYASZCZYK

projektory NEC dzięki wsparciu Pana MARIUSZA SZYMAŃSKIEGO  – DIMENSION 4 

asystentka  Wojtka Rotowskiego – MAGDA SARA ADJEMEAN   

konsultacje scenariuszowe – AGNIESZKA KRUK , ANDRZEJ BANACH

dział promocji i sprzedaży – KATARZYNA WOJTAS

W przypadku zainteresowania spektaklami zamkniętymi i wyjazdowymi prosimy o kontakt :

katarzyna.wojtas@stageproduction.pl

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA ZA NIEOCENIONĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ  DLA PANA KRZYSZTOFA CICHAŃSKIEGO z KLUBU WAT  

MAREK CHOWANIEC – scenografia

Marek Chowaniec

Scenograf. Absolwent ASP w Warszawie (1993 r. dyplom w pracowni prof. Andrzeja Sadowskiego). Obecnie doktor habilitowany, Prodziekan Wydziału Scenografii ASP. Współpracował  z Teatrami Ateneum, Współczesnym w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, Teatrem im. Jaracza w Olsztynie. Jest autorem ponad czterdziestu realizacji dla Teatru Telewizji, reżyserowanych m.in. przez Jerzego Gruzę, Krzysztofa Zaleskiego, Piotra Szulkina, Łukasza Wylężałka, Marcina Wronę. Ma też w dorobku szereg przedstawień muzycznych. W Teatrze Roma był współtwórcą scenografii do „Piotrusia Pana” i twórcą scenografii do musicali: „Miss Saigon”, „Grease”. W Teatrze Buffo do spektakli „Tyle miłości”, „Niedziela na Głównym”, „Romeo i Julia” w reżyserii Janusza Józefowicza. W Operze Krakowskiej zaprojektował scenografię do „Czarnej maski” Krzysztofa Pendereckiego, „Damy Pikowej” Piotra Czajkowskiego w reż. Krzysztofa Nazara. Autor wielu projektów imprez plenerowych, koncertów i widowisk telewizyjnych. W 2010 r. był twórcą scenografii do widowiska „Let’s dance Chopin” na otwarcie dnia polskiego EXPO w Szanghaju.

ANNA WAŚ  – kostiumy

Anna Waś

Absolwentka wydziału historii sztuki na UKSW. Pracę ze sceną rozpoczęła w roku 1997 w Teatrze Wielkim w Warszawie. Jest autorką kostiumów do spektakli „Zabawki Pana Boga”, „Mały Książę”, „Zdobyć, utrzymać, porzucić”, „Tuwim dla dorosłych” (Nova Scena TM ROMA), „Mały Książę” (Tarnowski Teatr im. L. Solskiego), „W pogoni za bajką” (Teatr Rampa), „Magiczny sklep z zabawkami” (Teatr Palladium), „Piękne panie i panowie” i „Porwanie Sabinek” (Teatr Kamienica) oraz kostiumów i scenografii do przedstawienia „I tak Cię kocham” (Teatr Kamienica). Tworzy kostiumy i scenografie do licznych reklam telewizyjnych. W Teatrze Muzycznym ROMA pracuje od 2006 roku, od 2010 roku jest kierownikiem technicznym.

TM ROMA: „Ale musicale”, „Deszczowa piosenka”, „Aladyn Jr” (kierownik techniczny), „ZAiKS to ludzie” (kostiumy)

WOJTEK KOSTRZEWA – muzyka

Wojtek Kostrzewa

Kompozytor, perkusista, aranżer, producent. Laureat I nagrody, oraz wyróżnienia orkiestry na konkursie kompozytorskim „In modo di Lutosławski” w 2013 roku. Ma na swoim koncie kilka płyt studyjnych wydanych w firmach Sony, City Accord, a także France Musique. Przy okazji projektu Szymanowski Big band, jako perkusista i aranżer współpracował z Dorotą Miśkiewicz, Piotrem Polkiem, Markiem Napiórkowskim oraz Sławkiem Uniatowskim. Autor muzyki do wielu reklam. Jego kompozycje pojawiają się w Teatrze Niewielkim, gdzie gra również na fortepianie (Poezja Wisławy Szymborskiej). Z powodzeniem występuje na zagranicznych festiwalach „La Folle Journée” czy „Düsseldorf Jazz Rally”. Przy okazji nagrań lub występów „na żywo” miał okazję współpracować z takimi artystami jak: Gordon Goodwin, Brian Allan, Irena Santor, Voytek Konikiewicz, Zbigniew Namysłowski, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Monika Urlik. Na stałe jest perkusistą Big Bandu UMFC, zespołu „X Project” należącego do Dream Art. Agency oraz warszawskiej grupy „Funktor”.

ANNA WUJKOWSKA – choreografia

Anna Wujkowska

Choreograf, reżyser, tancerka, pedagog. Studiowała w Nowym Jorku w Martha Graham School for Contemporary Dance. Ukończyła Szkołę Baletową w Warszawie, Akademię Muzyczną z tytułem magister sztuki – o specjalizacji pedagogika baletu a także studia menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim. Współpraca z teatrami : Roma, Teatr Narodowy, Komedia, Ateneum, wieloma agencjami eventowymi, koncertowymi oraz telewizją. Występy na wszystkich najważniejszych Polskich scenach teatralnych i estradowych. Choreograf i organizator imprez artystycznych oraz spektakli. Prowadzi wykłady dla nauczycieli tańca. Tańcem zajmuje się bardzo wszechstronnie, pracuje w technikach: taniec klasyczny dla dorosłych i dzieci, Modern Dance, Contemporary, Jazz Broadway, Tango Argentyńskie. Prowadzi zajęcia dla dzieci w Egurrola Dance Studio: Tarchomin, Reduta, Konstancin Jeziorna, Aleje Jerozolimskie. Prowadzi grupę taneczną, z którą bierze udział w licznych koncertach i imprezach związanych z tańcem. Na zaproszenie Ewy Wycichowskiej prowadziła wykłady dla pedagogów tańca dotyczące Techniki Tańca Współczesnego. Tworzy choreografie i reżyseruje spektakle baletowe dla dzieci: Kopciuszek, Dziadek do Orzechów, Księżnicza Szecherezada i Piraci, Najpiękniejsze Bajki Baletowe, Jezioro Łabędzie oraz Taneczna Podróż dookoła Świata  wystawiane na stałe w Teatrze Palladium w Warszawie.

RYSZARD ROGOCKI – animacje  

Animator, reżyser, założyciel studia Alienfx. Na rynku animacji od 1996 roku, początkowo jako freelancer a od 2003 r. jako studio animacji i postprodukcji Alienfx. Współpracował z Sebastianem Pańczykiem przy produkcjach dla klientów takich jak LOT, LAYS, IKEA nadzorując animację. Prowadził od strony animacyjnej i postprodukcyjnej filmy dla marki “Harnaś” browaru Okocim, Bonduelle, Fortuna, Delma, Enea. Mokate Jako reżyser pracował dla TP przy kampanii “Serce i Rozum” a także Łowicz, Biedronka i Danone. Jako reżyser i twórca efektów specjalnych brał udział w produkcji filmów Patryka Vegi „Ciacho” , „Hans Kloss stawka większa niż śmierć”

TOMASZ LIPSKI  – efekty  kaskaderskie

Tomasz Lipski

Specjalista ds. efektów „antygrawitacyjnych” związanych z lotem, lewitacją, podwieszaniem, skokami, upadkami czy wieszaniem ludzi. Dubler aktorów w scenach niebezpiecznych. Występował w wielu spektaklach teatralnych i operowych m.in. w „Halce” oraz „Trojanach” w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, ‘Śnie’ w Operze Bałtyckiej w Gdańsku, czy Koncercie Noworocznym oraz „Rusałce” i „Halce” w Operze Nowa w Bydgoszczy. W czasie 10 lat pracy zawodowej, brał udział w kilkudziesięciu udanych realizacjach m.in. filmach, spektaklach, reklamach oraz programach TV. Tomasz Lipski jest projektantem oraz wykonawcą konstrukcji linowych umożliwiających kaskaderom i aktorom bezpieczne wykonywanie najbardziej skomplikowanych ewolucji  i efektów specjalnych. Używane techniki znajdują zastosowanie w scenach lotów i lewitacji ludzi oraz przedmiotów, a także  wielu innych trickach, jakie tylko są w stanie wymyślić reżyserzy i choreografowie. Dysponuje najnowszym, specjalistycznym sprzętem i urządzeniami pozwalającymi uzyskać efekty sceniczne na światowym poziomie przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. W swojej działalności zawodowej inscenizuje i realizuje również prace kaskaderskie w podwieszeniu na linach, skoki i upadki z wysokości oraz efekty palenia się człowieka. Wykonuje zabezpieczenia wysokościowe planów filmowych oraz specjalistyczne, niekonwencjonalne zamocowania sprzętu zdjęciowego na wszelkiego rodzaju pojazdach, budynkach i urządzeniach. W swojej pracy stawia na bezwzględne bezpieczeństwo bez kompromisów, profesjonalizm oraz rzetelność. Zakłada, że nie ma rzeczy niemożliwych – stara się zrealizować każdą, nawet najbardziej  śmiałą i skomplikowaną wizje reżyserską. Dysponuje także sprawdzonym zespołem doświadczonych ludzi gotowych podejmować najtrudniejsze wyzwania.

ANDRZEJ BANACH – efekty pirotechniczne

Andrzej Banach

Na co dzień pracuje w Teatrze Muzycznym Roma jako rekwizytor-pirotechnik. Chociaż uczelnie w Polsce, Niemczech, Szwecji dały mu takie zawody jak redaktor wydawnictw, górnik dołowy czy ekspert z historii sztuki to jednak wybrał profesję, której nie ma na liście zawodów. Mówi, że jest to jego pasja, wręcz powołanie – szperać w podziemnych magazynach dekoracji i rekwizytów teatralnych. Specjalista od pirotechniki teatralnej. Opracował wiele skomplikowanych pokazów z wykorzystaniem pirotechniki scenicznej w wielu teatrach. Współpracuje z wieloma znakomitymi pirotechnikami w zakresie pirotechniki filmowej czy plenerowej. Jego pomysły scenograficzne połączone z efektami specjalnymi dodające każdemu spektaklowi splendoru akceptują znani scenografowie scen polskich. Fotograf i operator filmowy. W okresie świątecznym pracuje również jako Święty Mikołaj, tworząc atmosferę wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia.

PARTNER SPEKTAKLU :

logo DWW krzywe ok color

 

PATRONI :
MIASTODZIECI.PL, CZASDZIECI.PL QLTURKA.PL

Polecamy