Dziadek do orzechów – familijny spektakl baletowy

ZAREZERWUJ BILETY W SEZONIE 2024 / 2025

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2024-12-01
niedziela
Dziadek do orzechów – familijny spektakl baletowy

11:00

14:00

17:00

KUP BILET

KUP BILET

KUP BILET

2024-12-09
poniedziałek
Dziadek do orzechów – familijny spektakl baletowy

specjalna oferta dla szkół i przedszkoli

10:00

12:00

KUP BILET

KUP BILET


 

Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja… ja sprawiam, że prezenty żyją… ba nawet tańczą!

 

Najsłynniejsze przedstawienie zimowe, znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie.

Spektakl taneczno – baletowy z elementami magii i interakcji z publicznością. W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.

 

Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych i dzieci ze szkoły tańca, walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki, oraz zasmakować magii.

 

Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego.

Czas trwania ok. 60 minut

      Najsłynniejsze przedstawienie zimowe znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie. Spektakl taneczno- baletowy z elementami magii i interakcji z widownią.  W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak : modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.    
Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych oraz dzieci ze szkoły tańca, Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki, oraz zasmakować magii.  Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego.        Po spektaklu: spotkanie i sesja zdjęciowa z artystami Czas trwania : 1 godzina,   Autor zdjęć ze spektaklu : Jacek Łagowski  

Polecamy