Becky Hill

ZAREZERWUJ BILETY W SEZONIE 2024 / 2025

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2024-04-15
poniedziałek
Becky Hill

Otwarcie drzwi od 18:00

18.00

KUP BILET

Becky ma niepodważalne predyspozycje do pisania przebojowych piosenek dance-pop i reputację wiodącej siły na brytyjskiej scenie muzycznej. Jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyjątkowych talentów w Wielkiej Brytanii, zdobywając dwie nagrody BRIT Awards, osiemnaście singli Top 40 i miliardy streamów. Jej rewelacyjny występ na żywo po raz kolejny pokaże jej niesamowitą sprawność wokalną, urzekającą prezencję sceniczną i zdolność do tworzenia więzi z fanami w niezrównany sposób.  

 

W ostatnich miesiącach Becky Hill budowała napięcie związane z  wydaniem swojego  drugiego albumu w 2024 roku, po raz pierwszy powracając na listy przebojów z „Side Effects”, numerem 1 na liście Radio Airplay Chart, który znalazł się na liście A w Radio 1 i zajął pierwsze miejsce w Spotify’s New Music Friday. Następnie współpracowała z tytanami drum & bass Chase & Status przy utworze „Disconnect”, który osiągnął #6 w Wielkiej Brytanii i niedawno uzyskał certyfikat Gold. Utwór ten dołączył do jej katalogu hitów Top 10, który obejmował również „Gecko (Overdrive)” z Oliverem Heldensem (#1), „Wish You Well” z Sigalą (#8), „Remember” z Davidem Guettą (#3) i „Crazy What Love Can Do” z Davidem Guettą i Ellą Henderson (#5).

 

Te piosenki były siłą napędową jej szerszych osiągnięć. Jej pierwszy album „Only Honest On The Weekend” z 2021 roku zadebiutował na 7. miejscu i uzyskał certyfikat Gold, dodając do jej sukcesów aż cztery podwójne platynowe single. Oprócz dwóch nagród BRIT, Becky zdobyła również dwie nagrody ASCAP London Music Awards za „False Alarm” i „Lose Control”, a także nagrodę dla najlepszej artystki na O2 Silver Clef Awards w 2022 roku. Jej międzynarodowy sukces osiągnął nowy poziom w 2022 roku dzięki czterem hitom numer 1 w amerykańskim radiu tanecznym w postaci „Run” z Galantisem, „Crazy What Love Can Do” z Davidem Guettą i Ellą Henderson, „History” z Joelem Corrym i „Words”. 

 

Po spędzeniu lata na prawie każdym dużym festiwalu, jaki można sobie wyobrazić (Glastonbury, Reading, Leeds, TRNSMT, Creamfields), Becky niedawno ogłosiła swoją pierwszą w historii trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Irlandii w październiku 2024 roku, sprzedając ponad 80 000 biletów w ciągu 3 dni. Popyt na bilety był tak duży, że następnie potwierdziła drugą serię dat, tym razem z serią letnich koncertów na świeżym powietrzu.

Polecamy