Szanowni Państwo,

z dumą prezentujemy nowych Partnerów Teatru Palladium :

 

caffe_mokate_final_caffetteria_3340

Dzięki Caffetterii Mokate – ekspertowi w produktach kawiarnianych – każda chwila ma swój smak. Sięgając po trójwarstwowe latte, kawę mrożoną, cappuccino z mleczną pianką, deser czy wyjątkową kawę z nutami smakowymi, każdy może poczuć kawiarnianą przyjemność we własnym domu w myśl hasła: „Caffetteria Mokate. Jak w ulubionej kawiarni.” Wystarczy chwila potrzebna do przygotowania wyśmienitego napoju, by przenieść się w świat kawiarni pełnej smaków i aromatów w każdym miejscu na świecie.

loyd-kolor

LOYD to najwyższej jakości herbaty wytwarzane z najlepszych surowców pochodzących z renomowanych plantacji herbacianych. Marka LOYD, stworzona z myślą o koneserach i wymagających pasjonatach tego szlachetnego napoju, obejmuje herbaty czarne, zielone, owocowe, ziołowe, rooibos oraz funkcjonalne. Herbaty i innowacyjne mieszanki oferowane są w formie liściastej oraz w torebkach ekspresowych w kształcie piramidek – zapewniających optymalne warunki do zaparzania liści herbacianych. Cała linia herbat LOYD charakteryzuje się także niezwykle dopracowanymi opakowaniami oraz dbałością o szczegóły.

 

lavazza-logo-1

Lavazza jest firmą z ponad 110 letnią tradycją, którą z perspektywy dnia dzisiejszego należy postrzegać jako owoc wytrwałej pracy i intuicji jej założyciela Luigi Lavazza. Wyrazem pionierskiego ducha Luigi Lavazza może być fakt, że to on właśnie jako pierwszy wynalazł pojęcie mieszanki kawy tj. sztuki mieszania kaw różnego pochodzenia w celu uzyskania aromatycznego produktu o harmonijnym smaku. Obecnie firma Lavazza jest rynkowym liderem jakości i symbolem włoskiego espresso reprezentującym w tym względzie włoską tożsamość narodową na całym świecie. 

Polecamy