Balet Dziadek do orzechów

ZAREZERWUJ BILETY W SEZONIE 2019 / 2020

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2019-12-04
środa
Balet Dziadek do orzechów

(specjalna oferta dla szkół i przedszkoli)

9:00

12:00

KUP BILET

KUP BILET

2019-12-04
środa
Balet Dziadek do orzechów

18:30

KUP BILET

 

Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja… Ja sprawiam ,że prezenty żyją … ba …nawet tańczą !!!

      Najsłynniejsze przedstawienie zimowe znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie. Spektakl tanczno- baletowy z elementami magii i interakcji z widownią.      W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak : modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.    
Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych oraz dzieci ze szkoły tańca, Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki,oraz zasmakować magii.     Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego.        Po spektaklu: spotkanie i sesja zdjęciowa z artystami Czas trwania : 1 godzina + 15 minut spotkanie z artystami     Autor zdjęć ze spektaklu : Jacek Łagowski Dla najmłodszych widzów w teatrze są dostępne poduchy na siedzenia :)  

 

 

PATRON MEDIALNY SPEKTAKLI DLA DZIECI : qlturka  

Polecamy