Balet Dziadek do orzechów

ZAREZERWUJ BILETY W SEZONIE 2020 / 2021

Data Spektakl / wydarzenie Godz. Zakupy
2020-12-06
niedziela
Balet Dziadek do orzechów

11:00

KUP BILET

2020-12-07
poniedziałek
Balet Dziadek do orzechów

specjalna oferta dla szkół i przedszkoli

9:00

12:00

KUP BILET

KUP BILET


 

Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja… ja sprawiam, że prezenty żyją… ba nawet tańczą!

 

Najsłynniejsze przedstawienie zimowe, znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie.

Spektakl taneczno – baletowy z elementami magii i interakcji z publicznością. W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.

 

Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych i dzieci ze szkoły tańca, walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki, oraz zasmakować magii.

 

Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego.

      Najsłynniejsze przedstawienie zimowe znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie. Spektakl tanczno- baletowy z elementami magii i interakcji z widownią.      W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak : modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.    
Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych oraz dzieci ze szkoły tańca, Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki,oraz zasmakować magii.     Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego.        Po spektaklu: spotkanie i sesja zdjęciowa z artystami Czas trwania : 1 godzina + 15 minut spotkanie z artystami     Autor zdjęć ze spektaklu : Jacek Łagowski Dla najmłodszych widzów w teatrze są dostępne poduchy na siedzenia :)  

 

 

PATRON MEDIALNY SPEKTAKLI DLA DZIECI : qlturka  

Polecamy